אודות

אסתי גרין
לצאת מהמשבר לדרך חדשה

אסתי גרין מטפלת זוגית

אל תישארו לבד. אני מזמינה אתכם ליצור קשר,

ולצאת יחד איתי למסע מעצים ומרתק
לשיקום הזוגיות שלכם.

נעים מאוד...

שמי אסתי גרין, אני עוסקת למעלה מ 15 שנים בטיפול זוגי ופרטני. את השכלתי רכשתי בעולם הטיפול והייעוץ הזוגי בלוס אנג'לס ארה"ב.

כמטפלת זוגית המטרה שלי היא לעזור לכם לצאת מהמצוקה, להגיע לתוצאות במהירות ולפתור את המשבר הזוגי שבגללו הגעתם אלי.

עם ניסיון והצלחות בטיפול בעשרות זוגות שעברו משבר זוגי, אם זה משבר אמון, חוסר תקשורת, תחושת בדידות ואינטימיות שגוועה, ריבים שחוזרים על עצמם ותחושה שאין מי שמקשיב.
אני פוגשת זוגות צעירים בתחילת הדרך שזקוקים להכוונה וזוגות במשבר אמצע החיים. כל אלו שהחליטו לעשות את הצעד, הצליחו להתגבר והרוויחו את הזוגיות שלהם מחדש  עבור העתיד המשותף ועבור הילדים שלהם, נותנים לי תחושת סיפוק אדירה בתפקיד שבחרתי.
מטופלי מעידים שהם חשים שהם נמצאים בידיים טובות ומבינות, מתמסרים לתהליך ונותנים לי להוביל אותם להיחלצות מהמשבר.

אל תישארו לבד. אני מזמינה אתכם ליצור קשר,

ולצאת יחד איתי למסע מעצים ומרתק
לשיקום הזוגיות שלכם.

איך זה התחיל? קצת יותר אישי...

לפני מספר שנים חוויתי על בשרי משבר גירושין קשה. אני מכירה היטב את תחושות השבר, הכעס והתסכול שחווים זוגות הנמצאים במשבר. בתחילת התהליך הייתי מדוכאת ומבולבלת, כשבתוך הכאוס הזה הייתי צריכה גם לעשות החלטות מהותיות וגם להמשיך לתפקד ולתמוך בילדים. עשיתי הרבה החלטות שגויות עד שמצאתי את המטפלת שעזרה לי לאסוף את עצמי, להתמודד ולהתחיל לבנות את עצמי מחדש. לאחר שיצאתי מהמשבר והתחלתי חיים חדשים, החלטתי לבחור בטיפול זוגי. סיימתי התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי מתוך תחושת שליחות כנה להקדיש את חיי המקצועיים לסיוע לזוגות במשבר. המטרה שלי היא לתת לזוגות את התקווה והכלים לצאת מהמשבר, להפחית את מקרי הגירושים שכל כך שכיחים בתקופתנו, ובמקרים שבכל זאת יסתיים הייעוץ הזוגי בהחלטה להיפרד – לדאוג שתהליך הפרידה יהיה אנושי ומתחשב וההחלטות שנבחר יהיו לטובת שני הצדדים והילדים.

האמונה שלי היא שזוגיות שנוצרת היא סוג של נס והתא המשפחתי הוא המסגרת העדיפה והבריאה ביותר עבורנו לכן חשוב לשמור ולהשקיע כדי לצלוח את החיים יחד.

 

טיפול זוגי משולב – רגש לצד פרקטיקה

ייעוץ זוגי, לטעמי, לא אמור להיות ארוך מתיש ויקר. ניתן לפתור את המשבר ביניכם בסדרה של 6-10 מפגשים זוגיים ואישיים. 

שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי משלבת טיפול רגשי מעמיק ובמקביל הכוונה מעשית ופרקטית המיושמת לחיי היום יום. השיטה מבוססת על ההבנה בצורך שבמקביל להצפת כאב, והטיפול בפגיעה, זקוקים בני הזוג להכוונה מעשית ופרקטית אשר תיתן להם את הכלים והדרך לשיפור התקשורת, שינוי דפוסי ההתנהגות ושיקום היחסים.

הבית שלכם לזוגיות בריאה יותר

הקליניקה שלי היא מקום חם, אינטימי ומקבל, בו אני עובדת עם מגוון מטופלים – החל מזוגות צעירים בתחילת הדרך, זוגות במשבר וגם בני זוג המגיעים לבד – כאשר מטרת הטיפול הזוגי היא ליצור שינוי חיובי לתווך ארוך בחיי הזוגיות שלהם. בכולם אני מטפלת במסירות, במקצועיות, ב"גובה העיניים" וללא שיפוטיות.

תוכלו למצוא אצלי מקום בטוח להציף את כל מה שלא עובד עבורכם, ולהתחיל דרך חדשה לתקשורת בריאה וטובה יותר.

זוגיות אוהבת ותומכת משפיעה על כל תחומי החיים, ולהפך.

המטרה שלי

ליצור שינוי חיובי ועמוק לטווח הארוך בחיי הזוגיות שלהם

שיטת טיפול ייחודית

משלבת טיפול פסיכולוגי רגשי מעמיק ובמקביל הכוונה מעשית ופרקטית המיושמת לחיי היום יום.

טיפול קצר טווח

ניתן לפתור את המשבר ביניכם בסדרה של 6-10 מפגשים זוגיים ואישיים. 

הטיפולים שלי